typ dojazdu:  Autokar
terminy:   2020
długość pobytu:   2 dni

cena: 300 zł/os (kalkulacja ceny przy 45 os płatnych)

BORY TUCHOLSKIE

PLAN WYCIECZKI

DZIEŃ 1.

Zbiórka uczestników w godzinach rannych. Przejazd do Fojutowa, miejscowości „gdzie woda krzyżuje swe drogi”. Fojutowo to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Piękny, unikalny w skali kraju akwedukt to zabytek architektury hydrotechnicznej pochodzący z XIX wieku. Położony pośród bezkresu sosnowych borów robi niesamowite wrażenie. Wejście na wieżę widokową. Następnie przejazd do ośrodka w Borach Tucholskich, zakwaterowanie i obiad. Czekają na Was: szalone wyzwania, moc atrakcji i niezapomniane wrażenia. Wspólną przygodę zaczniemy od wycieczki rowerowej szlakami leśnymi Borów Tucholskich. Przerwa na wspólne ognisko. Kolejną atrakcją będzie nauka pływania w kajakach i kanoe, czyli wycieczka kajakowa pod opieką ratownika wodnego po najciekawszych zakątkach Jeziora Koronowskiego. Następnie udamy się kolację. Na zakończenie dnia wspólna szalona zabawa, czyli dyskoteka integracyjna.

DZIEŃ 2.

Śniadanie, wykwaterowanie. Do wyboru:

● zajęcia integracyjne, podczas których odbędą się konkursy takie jak: wykonywanie zadań w 3-os spodniach clowna; wyścigi zespołów w workach, na nartach wieloosobowych i szczudłach; przelewanie wody przez dziurawe rury i przenoszenie jej w gigantycznych cedzakach; trickline - chodzenie i akrobatyczne ewolucje na taśmie zawieszonej kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią, zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej, przeciąganie liny o 4 końcach,

● lub alpinistyka - mini park linowy: przejście 2 mostów linowych i zjazd "kolejką tyrolską" Obiad, następnie wyruszymy w drogę powrotną do miejsca zbiórki.

ZAPEWNIAMY:

✔ przejazd autokarem na podanej trasie,

✔opiekę pilota,

✔ ubezpieczenie AXA TRAVEL NNW - 10.000 zł, KL - 500zł,

✔zajęcia zorganizowane: wycieczka rowerowa, spływ kajakowy, dyskoteka, ognisko, zajęcia organizacyjne lub alpinistyka

✔usługi lokalnych ratowników i animatorów

✔ 1 nocleg

✔wyżywienie: śniadanie, obiadokolacja, 2 obiady, ognisko


 

Biuro podróży i wynajem autokarów EURO TIM
ul. Inowrocławska 35, Bydgoszcz
tel. 52 340 41 08, kom. 723 188 150 dorota@eurotim.pl , travel@eurotim.pl