typ dojazdu: autokar
terminy: 08-13.06.2019
długość pobytu:  6 dni

cena: od 2150 zł/os

PARYŻ DISNEYLAND, PARK ASTERIX, BAJKOWY EFTELING W HOLANDII

PLAN WYCIECZKI

DZIEŃ 1 
Zbiórka uczestników w Bydgoszczy przy Hali Łuczniczka ul. Toruńska 59 o godz. 05:30 Przejazd przez Polskę, Niemcy na nocleg w okolicach Tillburga w Holandii. Podczas przejazdu postój na obiad.

DZIEŃ 2 
Śniadanie, wykwaterowanie. Całodzienny pobyt w Eftelingu. Efteling Park jest jednym z liderów parków rozrywki w Europie. Przeciętnie w ciągu roku trzy miliony gości odwiedza Świat Cudów w Kaatsheuvel
w Holandii. Efteling Park prezentuje baśniowy świat na 72 hektarach spokojnego zielonego parku, pełnego atrakcji i wydarzeń. Ekscytujące rollercoastery, odkrywanie różnych bajkowych światów i cała masa różnego rodzaju rozrywki. Pirania River, Baśniowy Zamek, łódź kwiatowa, Kino 5D, atrakcje wodne takie jak pontony na rwącej rzece. Tego dnia obiadokolacja we własnym zakresie. Ok 18 wyjazd z parku, przejazd do hotelu. Ok 21 zakwaterowanie.

DZIEŃ 3 
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Paryża 250 km. Zwiedzanie katedry Notre-Dame wzniesionej na wyspie La Cité. Panoramiczny przejazd autokarem po Paryżu. Obiad. Wjazd na wieżę Eiffla, uważaną za symbol Paryża. Następnie rejs statkiem spacerowym po Sekwanie. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

DZIEŃ 4 
Śniadanie. Wyjazd do DISNEYLANDU. Całodzienny pobyt w baśniowej krainie bajek Walta Disneya. Na ogromnym terenie parku czekają liczne atrakcje: postacie z filmów Disneya, słynne parady na Main Street, rekonstrukcja miasteczka z Dzikiego Zachodu, sklepy, bary i restauracje. W Disneylandzie znajdują się różne obszary tematyczne, W Fantasylandzie znajdą Państwo mnóstwo atrakcji związanych z klasycznymi kreskówkami. Dużo zabawy czeka tu zwłaszcza na najmłodszych. Można tu zobaczyć Zamek Śpiącej Królewny – iście bajkową budowlę będącą symbolem Disneylandu, a wzorowaną na niemieckim zamku Neuschwanstein. Od czasu do czasu budzi się mieszkający w nim smok. Są tu też karuzele: Słonia Dumbo i Lancelota, Filiżanki Szalonego Kapelusznika czy labirynt Alicji w Krainie Czarów. Warto też wybrać się w podróż z Piotrusiem Panem i zobaczyć świat w miniaturze podczas przejażdżki łodzią It’s a Small World. W Adventurelandzie czeka ogromna dawka przygody i emocji. Tutaj można spotkać Indianę Jonesa i wybrać się na przejażdżkę po tajemniczej świątyni jego roller coasterem, poznać rodzinę Robinsonów i wypłynąć w rejs z Piratami z Karaibów lub z Kapitanem Hookiem. Działa tu też duży plac zabaw Wyspa Piratów. Odwiedzając Frontierland przenosimy się na Dziki Zachód. Tu znajduje się pełna rozrywek wioska indiańska Pocahontas czy stylizowany na XIX-wieczny dom strachów Phantom Manor. Można sprawdzić swoje umiejętności na strzelnicy, przejechać się górniczą kolejką Big Thunder Mountain oraz statkami parowymi. Posiłki podczas dnia we własnym zakresie. Wieczorny powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 5 
Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd do PARKU ASTERIKSA, krainy Asteriksa i Obeliksa. Wizyta u doskonale znanych i lubianych bohaterów komiksowych opowieści w antycznej Grecji, cesarstwie rzymskim
i wiosce Galów. Park zapewnia doskonałą zabawę dla całej rodziny, proponując różnorodne rozrywki: zjazdy na drewnianych łodziach, spływy na tratwach, przejażdżkę kolejką górską, alejki spacerowe, pokazy delfinów, spektakle i wiele, wiele innych. Posiłki w ciągu dnia we własnym zakresie.

DZIEŃ 6 
Przyjazd do Bydgoszczy ok 11.00

 

ZAPEWNIAMY:
√ 5 noclegów w hotelach
√ 5 śniadań, 2 obiady ( podczas przejazdu do Holandii oraz w Paryżu) √ transport autokarem na całej trasie
√ ubezpieczenie podstawowe KL, NNW, TFG
√ opiekę pilota na całej trasie √ całodzienne bilety wstępu do Parków: Efteling, Disneyland, Asterix

DODATKOWE OPŁATY:
√ koszty biletów wstępu na wieżę Eiffela, rejs statkiem po
Sekwanie ok 40 € √ napoje do obiadokolacji √ posiłki nie
wymienione w programie √ dopłata do pok 1 os. 500 zł

OPCJONALNE UBEZPIECZENIE:
kosztów rezygnacji z wycieczki 100 zł/os, ubezpieczenie
od chorób przewlekłych 100 zł/os.