typ dojazdu:  Autokar
terminy:  19-20.09 2020
długość pobytu:  2 dni

cena: 425 zł ( grupa 25 os )

WARSZAWA

PLAN WYCIECZKI

Warszawa piastująca od ponad czterech stuleci godność stolicy – jest największym miastem w Polsce, centrum wydarzeń gospodarczych, politycznych i kulturalnych. Symbolem miasta jest widniejąca w jej herbie Syrenka. Warszawa to tętniąca życiem metropolia i jednocześnie miasto o niepowtarzalnej historii. Miasto,w którym ¼ obszaru zajmują tereny zielone, a zarazem miasto kultury – na każdy gust i każdą kieszeń

DZIEŃ 1.

zbiórka wcześnie rano (godzina i miejsce do uzgodnienia), przyjazd do Niepokalanowa- franciszkańskiego Klasztoru – Sanktuarium. Następnie przejedziemy do Warszawy. Spacer po Starym Mieście – Plac Piłsudskiego, Grób Nieznanego Żołnierza, Plac Teatralny, Krakowskie Przedmieście z Pałacem Prezydenckim, pomnik Mickiewicza, chwila czasu do dyspozycji uczestników wycieczki na Placu Zamkowym. Przejazd Alejami Ujazdowskimi gdzie zobaczymy zabytkowe pałacyki, liczne placówki ambasad,Belweder,gmach Rady Ministrów i udamy się do zespołu pałacowo-ogrodowego w Łazienkach Królewskich. Przejazd do miejsca noclegu, obiadokolacja.

DZIEŃ 2.

śniadanie, przejazd autokarem w okolice Starego Miasta : kościół św Anny, Kolumna Zygmunta, Plac Zamkowy, Zamek, Katedra, kanonia, ul Jezuicka, Gnojna Góra, Rynek, Wąski i Szeroki Dunaj z domem Kilińskiego, dalej jego pomnik, Pomnik Małego Powstańca, Barbakan, Nowe Miasto ul.Freta m.in. z domem urodzenia M. Skłodowskiej i kościołami, Plac Krasińskich z Pałacem Krasińskich, Pomnikiem Bohaterów Powstania Warszawskiego z autentycznym włazem, którym powstańcy uciekali z oblężonej Starówki i Katedrą Polową Wojska Polskiego gdzie jest przepiękna Kaplica Katyńska. Powrót do Bydgoszczy.

ZAPEWNIAMY:

  • 1 nocleg
  • 1 śniadania
  • 1 obiadokolacje dwudaniowe
  • transport autokarem na całej trasie
  • ubezpieczenie NNW, KL • opiekę pilota na całej trasie

 

 


 

Biuro podróży i wynajem autokarów EURO TIM
ul. Inowrocławska 35, Bydgoszcz
tel. 52 340 41 08, kom. 723 188 150 biuro@eurotim.pl