typ dojazdu:  Autokar
terminy:  Jesień 2019
długość pobytu:  3 dni

cena: 620 zł/os przy 40 uczestnikach

KARLSKRONA-KALMAR

PLAN WYCIECZKI

DZIEŃ 1.

15:30 Zbiórka uczestników, wyjazd autokaru do Gdyni. 18:00 Spotkanie na terminalu promowym w Gdyni. Odprawa na promie i rozlokowanie w kabinach. 19:30 Początek nocnej przeprawy przez Bałtyk. Na pokładach zewnętrznych można podziwiać widoki oddalającego się portu w Gdyni. Kolacja, czas na wypoczynek, zakupy w sklepie i wspólną zabawę uczestników rejsu w pokładowych barach i dyskotece lub w ramach jednego z naszych specjalnych morskich programów integracyjnych.

DZIEŃ 2.

06:00 Śniadanie na pokładzie promu. Widoki na szkierowe wysepki, na których położona jest Karlskrona. 07:30 Przypłynięcie do Karlskrony i zejście na ląd. Zwiedzanie Karlskrony oraz Kalmar Karlskrona to miasto położone na 33 skalistych wyspach, dawna twierdza obronna, założona ponad 300 lat temu na rozkaz króla Szwecji. Odwiedzając Karlskronę trafiać będziesz na punkty widokowe, mając okazję podziwiać archipelag. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś pojechał albo popłynął na jedną z wysp, szukając śladów wikingów i zwiedzając fortyfikacje, broniące dostępu od strony morza. Wizyta w Karlskronie to okazja zobaczenia współczesnej bazy szwedzkiej marynarki wojennej – oraz poznania jej historii, m.in. dzięki ciekawemu i nowoczesnemu Muzeum Morskiemu (w trakcie zwiedzania zejdziesz nawet do tunelu podwodnego). Miasto nie bez powodu wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO!
Powrót na prom ok 19.00.  O godzinie 20:00 Odprawa. Kolacja w restauracji Food City. 21:00 Wypłynięcie z Karlskrony. Rozrywka w naszych barach lub na dyskotece.

DZIEŃ 3.

Przypłynięcie do Gdyni, śniadanie na promie, wykwaterowanie. Przejazd do Bydgoszczy.

ZAPEWNIAMY:

  • przejazd autokarem na podanej trasie,
  • zakwaterowanie: 1 nocleg na promie w kajutach 2-4 os.,
  • wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje
  • ubezpieczenie AXA TRAVEL – NNW 10.000 euro, KL – 10. 000 euro, TFG
  • opiekę pilota
  • usługi miejscowego przewodnika

 


 

Biuro podróży i wynajem autokarów EURO TIM
ul. Inowrocławska 35, Bydgoszcz
tel. 52 340 41 08, kom. 723 188 150 dorota@eurotim.pl , travel@eurotim.pl