typ dojazdu:  Autokar
terminy:  Lipiec/Sierpień 2019
długość pobytu:   3 dni

cena: 690 zł 

ENERGYLANDIA-PACANÓW- KOPALNIA SOLI

PLAN WYCIECZKI

Chcecie wierzyć, czy nie chcecie, a Pacanów jest na świecie. Piękna to osada, skromna i dla bajki wiekopomna. Bawić tutaj król przed laty, świetne sobie sprawił szaty. Zamorskie kupców towary, roztaczały w rynku czary. Pewna wieść go rozsławiła, o kowalach dziarskich była, co to kozy podkuwali, wiecie już co było dalej? Pacanów z Koziołka słynie po całej polskiej krainie. Bajki został więc stolicą, by radować człeka lico.

DZIEŃ 1.

Zbiórka uczestników godzinach rannych, przejazd do Pacanowa do Centrum Bajki. Na wszystkie dzieci czeka Bajkowy Świat – magiczna kraina, która jest połączeniem niezwykłego muzeum z interaktywną wystawą, gdzie można zobaczyć prawdziwe ziarnko grochu, które nie dawało spać księżniczce czy piegi z Akademii Pana Kleksa, przejechać się pociągiem, który leci w kosmos, spotykać Małego Księcia, by nagle zanurzyć się w morską głębinę, w której przez okna magicznej kolejki zobaczymy syreny, trytony i przeżyjemy atak morskich potworów. Po Bajkowym Świecie, centrum zaprasza do Małego Teatru, w którym dzieci oglądają lalkowe spektakle a po bajce dowiadują się wielu szczegółów dotyczących teatru lalek i jego historii, projektowaniu scenografii czy innych „technikaliach”.We wszystkich działaniach centrum łączy rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci z edukacją kulturalną. Na wizycie w Centrum Bajki korzystają nie tylko najmłodsi, ale także rodzice, którzy mogą wrócić do własnej młodości i odkryć w sobie dziecko. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 2.
Śniadanie, przejazd do największego Parku Rozrywki w Polsce, oferującego kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują sie na obszarze 26 hektarów. Park przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort Gości – spełniają najwyższe standardy. Park rocznie odwiedzany przez tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym światowym poziomie. Bardzo istotny
i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU korzystamy z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3.
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd do Kopalni Soli w Bochni. Zwiedzanie kopalni pozwala dobrze poznać sposoby dawnej techniki wydobywczej. Specyficzny nastrój „surowych”, lecz przez to tchnących autentyzmem podziemi, zdaje się przenosić zwiedzającego w odległe stulecia. Stare wyrobiska – prawdziwy podziemny labirynt pod miastem – dostarczają także niezrównanych wrażeń estetycznych. W bocheńskiej kopalni do zwiedzania udostępnione są aż trzy trasy turystyczne: Podstawowa trasa z Podziemną Ekspozycją Multimedialaną, Trasa historyczna "Wyprawa w Stare Góry" oraz Trasa przyrodnicza, każda z nich różni się stopniem trudności. Powrót w drogę powrotną do Bydgoszczy w godzinach wieczornych.

ZAPEWNIAMY:
✔ przejazd autokarem na podanej trasie
✔ ubezpieczenie AXA TRAVEL NNW, KL

✔ 2 noclegi
✔ 2 śniadania, 2 obiadokolacje

 NIEWLICZONE W CENĘ :
✔ bilet wstępu Energylandia – 59/109 zł - dzieci/dorośli
✔ bilet wstępu do Centrum Bajki Pacanów – 17/22 zł - dzieci/dorośli
✔ bilet wstępu do Kopalni Soli Bochnia – 36/44 zł - dzieci/dorośli


 

Biuro podróży i wynajem autokarów EURO TIM
ul. Inowrocławska 35, Bydgoszcz
tel. 52 340 41 08, kom. 723 188 150 dorota@eurotim.pl , travel@eurotim.pl