typ dojazdu: autokar
terminy: 21-28.09.2020
długość pobytu: 8 dni

cena: 1600 zł / os.

Chorwacja Medjugorie

PLAN WYCIECZKI

DZIEŃ1.

Zbiórka uczestników w godzinach rannych, przejazd przez Polskę, Czechy na Węgry. Zakwaterowaniew hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2.

Po śniadaniu dalszy przejazd do Medjugorie. Po południu zakwaterowanie, obiadokolacja .Nocleg.

DZIEŃ3- 4 - 5 - 6

Codzienne śniadania i obiadokolacje oraz wyjazdy: Zwiedzanie najważniejszych miejsc między innymi: Góra Objawień PODBRDO - Różaniec, Góra KRIZEVAC - Droga Krzyżowa pod krzyż z relikwią Krzyża Męki Pańskiej. MOSTAR - przejazd do miasta jednym z najpiękniejszych przełomów rzecznych na Bałkanach doliną rzeki Neretwy. Zwiedzanie Starego Miasta: kamienny Stary Most (wpisany na listę UNESCO), meczet, dom turecki.

DZIEŃ 7

Po śniadaniuprzejazd na krótki wypoczynek na Riwierę Makarską. Przejazd na nocleg na terenie Chorwacji, zakwaterowanie, obiadokolacja.

DZIEŃ 8

Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych. Zakończenie pielgrzymki.

ZAPEWNIAMY

    zakwaterowanie: 7 dób wyżywienie zgodne z programem (7 śniadań, 7 obiadokolacji)transport  autokaremlokalne podatki i taksy klimatyczne,pakiet ubezpieczeniowy AXA (KL 10 000 €, NNW 2 000€, bagaż 200 €),obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

CENA NIE OBEJMUJE:

    posiłków innych niż wymienione w opisie,innych wydatków osobistych

DODATKOWO PŁATNE

    bilety wstępu do zwiedzanych miejscwycieczka do Dubrovnikawycieczka do Mostaruopłaty parkingowych i wjazdowych

RAZEM OK 45 eur/os

OPCJONALNE OPŁATY:

    dopłata do pokoju jedoosobowego 150 eurubezpieczenie od rezygnacji z wycieczki 3 % wartości wycieczkiubezpieczenie od chorób przewlekłych