typ dojazdu:  Autokar
terminy:  2020
długość pobytu:   2 dni

cena: 355 zł (kalkulacja ceny przy 45 os płatnych)

WROCŁAW

PLAN WYCIECZKI

Wrocław - to jedno z najpiękniejszych i najpopularniejszych miast w Polsce, będące stolicą województwa dolnośląskiego, gdzie historia, rozrywka i nauka przeplatają się ze sobą. Przekonamy się o tym na własnej skórze

DZIEŃ 1.

Zbiórka uczestników w godzinach rannych i przejazd do Wrocławia. Spacer po Starym Mieście z przewodnikiem, podczas którego zobaczycie: Ratusz, poznacie wrocławskie krasnale, historię spiżowych skrzatów zobaczymy Plac Solny, największy targ kwiatowy we Wrocławiu, Bazylikę Św. Elżbiety, Dawne Więzienie Miejskie, Uniwersytet Wrocławski, Oratorium Marianum. Obiad, następnie przejazd do ZOO I AFRYKARIUM. Ogromny kompleks Afrykarium to pierwsze w Polsce oceanarium prezentujące afrykańską florą i faunę. Goście udają się w podróż po Czarnym Lądzie, obejrzą zwierzęta z ponad 200 gatunków, poznają hipopotamy, kotiki, pingwiny czy manaty, a także zobaczą z bliska rekiny i płaszczki, przechodząc przez 20-metrowy tunel przebiegający przez jedno z akwariów. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 2.

Śniadanie i wykwaterowanie. Przejedziemy zobaczyć Panoramę Racławicką która jest obrazem, przedstawiającym Bitwę pod Racławicami. Panorama Racławicka ma aż 114 metrów długości i 15 metrów wysokości! Dzieło powstało w latach 1893-1894 we Lwowie. Jego stworzenie uczciło setną rocznicę Powstania Kościuszkowskiego (1794). Kolejnym punktem wycieczki będzie - Hydropolis -unikatowe centrum wiedzy, które łączy walory edukacyjne z nowoczesną formą wystawienniczą. Odkrywa procesy, w których bierze udział woda – od funkcji pełnionych w ciele człowieka, po prądy oceaniczne, które kształtują klimat na Ziemi.

ZAPEWNIAMY:
✔ przejazd autokarem na podanej trasie,

✔opiekę pilota,

✔ ubezpieczenie AXA TRAVEL NNW - 10.000 zł, KL - 500zł,

✔bilety wstępu: Panorama Racławicka, Hydropolis, Zoo i Afrykarium

✔usługi miejscowego przewodnika,

✔ 1 nocleg

✔wyżywienie: śniadanie, obiadokolacja, 2 obiady


 

Biuro podróży i wynajem autokarów EURO TIM
ul. Inowrocławska 35, Bydgoszcz
tel. 52 340 41 08, kom. 723 188 150 dorota@eurotim.pl , travel@eurotim.pl