typ dojazdu:  Autokar
terminy:  08-10.04.2024
długość pobytu:  3 dni

cena: 825 zł/os.

ŚLADAMI SIOSTRY FAUSTYNY

PLAN WYCIECZKI

DZIEŃ 1
Spotkanie uczestników wyjazdu. Przejazd do GŁOGOWCA, w którym zobaczymy Dom rodzinny św. Faustyny. Przejazd do ŚWINIC WARSKICH, gdzie zobaczymy pierwszy drewniany kościół pod wezwaniem św. Gotarda (obecny kościół pod wezwaniem św. Kazimierza Królewicza), gdzie Helenka Kowalska modliła się, uczestniczyła w Eucharystii, nabożeństwach z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i przystępowała do spowiedzi. Przejazd do miejscowości ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI. Zobaczymy Kościół pod wezwaniem Św. Archaniołów Rafała i Michała, gdzie Helena Kowalska - Św. Siostra Faustyna Kowalska - Apostołka Miłosierdzia Bożego, otrzymała Sakrament Bierzmowania w lutym, w 1922 roku. Przejazd do ŁODZI. Zobaczymy pomnik św. Faustyny Kowalskiej patronki miasta Łódź, Kościół pw. św. Faustyny Kowalskiej oraz udamy się do parku "Wenecja" (dziś Park Juliusza Słowackiego). Czas wolny. Przejazd do miejsca zakwaterowania na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 2
Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd do KRAKOWA. Zobaczymy m.in.: Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, Kościół pw. św. Józefa w Podgórzu, Rynek Główny, Bazylikę Mariacka oraz Bazylikę Serca Jezusowego. Udamy się do ŁAGIEWNIK, zwiedzimy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i św. Faustyny Kowalskiej. Msza święta. Czas wolny. Przejazd do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3 
Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd do PŁOCKA, w którym rozpoczęła się jej wielka, prorocka misja. Udamy się do klasztoru Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną.

Wyjazd pod przewodnictwem ks. proboszcza Marka Januchowskiego - Par. pw. św. Faustyny Kowalskiej

ZAPEWNIAMY:

  • przejazd komfortowym autokarem
  • ubezpieczenie NNW
  • opiekę pilota
  • 2 śniadania, 2 obiadokolacje i 2 noclegi

 

Biuro podróży i wynajem autokarów EURO TIM
ul. Inowrocławska 35, Bydgoszcz
tel. 52 340 41 08, kom. 723 188 150 travel@eurotim.pl , info@eurotim.pl