typ dojazdu:  samolot i autokar
terminy:  terminy na zapytanie
długość pobytu:   8 dni

cena: od 879€/os.

PIELGRZYMKA NA MALTĘ

PLAN WYCIECZKI

DZIEŃ 1
Spotkanie uczestników wyjazdu na lotnisku. Odlot do LUQA NA MALCIE. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 2
Po śniadaniu wykwaterowanie. Zwiedzamy kościół Św. Maksymiliana Kolbe. Przejazd do miejscowości SLIEMA. Rejs statkiem po wodach Wielkiego Portu z powrotem. Spacer po mieście. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 3
Śniadanie. Wyjazd do VALLETTA. Wizyta w Ogrodzie Upper Bracca Garden, z którego rozciąga się widok na Wielki Port, Vittoriosa, Cospicua. Zwiedzamy Paląc Wielkiego Mistrza, kościół Św. Pawła Rozbitka, Św. Jana Chrzciciela. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 4
Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd do MOSTA. Zobaczymy Sanktuarium Wniebowzięcia Matki Bożej, znane jako Rotunda. Posiada jedną z największych kopuł w Europie. Przejazd do starej stolicy Malty – MDINA. Głównym kościołem biskupim archidiecezji Malty jest katedra Św. Pawła i Piotra. Wizyta w Grocie Św. Pawła w mieście RABAT. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 5
Śniadanie. Promem na wyspę GOZO. Zobaczymy Ġgantija - świątynia megalityczna. Udamy się na przeciwległy zakątek wyspy - Sanktuarium Ta’ Pinu w Gharb, do Dwejra, gdzie znajdowało się Lazurowe Okno i Grzybna Skala. Zwiedzamy również stolice wyspy VICTORIA-RABAT. Zobaczymy katedrę Diecezji Gozo, il Castello. Przejazd do XLENDI. Przeprawiamy się promem do portu Cirkewwa. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 6
Po śniadaniu wykwaterowanie. Wyjazd do BIRGU. Msza Święta w kościele kolegialnym Św. Wawrzyńca, zobaczymy Cięta Vittoriosa. Przejazd do BORMLY, zwanym również Cospicua. Udamy się do SENGLEA - to ciąg murów obronnych i innych umocnień otaczających miasto. Obejrzymy fortyfikacja Fort St Angelo. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 7
Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd do MARSAXLIKK. Zobaczymy kościół parafialnym Matki Bożej z Pompei, Tas-Silġ. Przejazd do sławnej LAZUROWEJ GROTY położonej pośród majestatycznie wznoszących się klifów. Za dodatkowa oplata będzie możliwość popłynięcia łódeczka, aby obejrzeć wnętrze groty. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 8
Spotkanie uczestników wyjazdu. Przejazd na lotnisko. Odlot do Polski.

 

ZAPEWNIAMY:

  • transfer z Lotniska na Malcie do hotelu i powrotny
  • ubezpieczenie podstawowe
  • opiekę polskiego rezydenta
  • zakwaterowanie: 7 x nocleg
  • wyżywienie: 7 x śniadanie, 7 x obiadokolacja
  • usługa przewodnika na miejscu
  • wszystkie wstępy

DODATKOWO PŁATNE:

  • przelot samolotem Polska-Malta z powrotem, dopłatę do pokoju SGL, taxa klimatyczna

 

Biuro podróży i wynajem autokarów EURO TIM
ul. Inowrocławska 35, Bydgoszcz
tel. 52 340 41 08, kom. 723 188 150 biuro@eurotim.pl , info@eurotim.pl