Jak rezerwować?

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta i wybrali Państwo już odpowiednią dla siebie imprezę można dokonać jej rezerwacji:

Krok 1
OSOBIŚCIE W BIURZE EURO TIM – gdzie będziemy mogli przedstawić pełną dokumentację imprezy, ustalić szczegóły wyjazdu, zaprezentować wybrany przez Państwa region. Jeżeli zależy Państwu na zminimalizowaniu czasu zawarcia umowy mogą Państwo zlecić naszemu konsultantowi podając telefonicznie symbol imprezy i wymagane dane – przygotowana umowa będzie czekać na Państwa w naszym biurze.

POPRZEZ INTERNET – wariant oszczędzający Państwa czas i pozwalający na zarezerwowanie wczasów z dowolnego miejsca. Wystarczy że prześlą do nas Państwo uzupełnioną Umowę – Zgłoszenie druk dostępny w zakładce DOKUMENTY. Na podany adres e-mailowy otrzymają Państwo wygenerowaną propozycję umowy z warunkami uczestnictwa. Prosimy o sprawdzenie danych i zapoznanie się z warunkami uczestnictwa. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub przez GG z naszym konsultantem. Jeżeli zdecydowali się Państwo na zawarcie z nami umowy prosimy o jej wydrukowanie i podpisanie.

Krok 2
Rozliczenia za imprezy mogą dokonać Państwo:
– gotówką w BIURZE EURO TIM
– przelewem na rachunek bankowy

Krok 3
W przypadku rezerwacji dokonanej osobiście prosimy być przygotowanym na dokonanie opłaty gotówką. W przypadku rezerwacji internetowej prosimy o zeskanowanie i wysłanie na adres e-mail travel@eurotim.pl umowy wraz z dowodem wpłaty.

Drodzy Państwo!
Dopiero otrzymanie kopii dowodu wpłaty powoduje rezerwację imprezy.