Euro TiM to firma założona w 1978 roku przez Edwarda Niedbalskiego. Skrót „TiM” oznacza Turystykę i Motoryzację, jako dwie główne dziedziny działalności firmy, która obecnie składa się m.in. biura podróży oraz wynajmu autokarów i busów a także z hurtowni części motoryzacyjnych, warsztatów naprawczych, okręgowej stacji kontroli pojazdów i myjni samochodowej. Te dwa sektory działają od siebie niezależnie, a łączy je jedynie zadowolenie klientów.

Więcej o motoryzacji można znaleźć na stronie eurotim-moto.pl

Biuro podróży
Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdów krajowych i zagranicznych, od pielgrzymek, poprzez wyjazdy wypoczynkowe, aż po najwyższe szczyty górskie na narty. Biuro podróży prowadzi także sprzedaż oferty turystycznej najlepszych biur podrózy w kraju, sprzedaż biletów autokarowych i lotniczych oraz ubezpieczenia w podróży.

Wynajem autokarów w ofercie naszej znajduje sie 18 wynajęcia autokarów od wysokopokładowych aż do turystycznych i busów, od 66 do 22 osób. Nasze najnowsze autokary to 8 Mercedesów Tourismo 2017 i Man Supreme, które są jednymi z najnowocześniejszczych i najwygodniejszych autokarów na świecie!

W branży turystycznej jesteśmy znani jako sprawdzony i niezawodny partner w organizowaniu wszelkich wyjazdów – tych dalekich i tych nieco bliższych. Wszystkie nasze autokary prowadzą doświadczeni kierowcy, dla których profesjonalizm i perfekcja wykonywanego zawodu jest równie ważna jak dbałość o każdego z pasażerów. Wszystko to można zobaczyć na żywo w Bydgoszczy przy ul. Inowrocławskiej 35.

Czekamy na Państwa pytania i zapraszamy!