Misja Euro TiM
Misja i wizja firmy, to nie tylko określenie kierunków rozwoju, ale także wyraz aspiracji związanych z firmą pracowników. Bez misji i wizji decyzje zarządcze bywają przypadkowe, a codzienna praca sprowadza się do mniej lub bardziej mechanicznego realizowania procedur. Dlatego naszą misją nie jest osiągnięcie maksymalnej sprzedaży, ale osiągnięcie maksymalnej jakości usług, czyli dbałości o człowieka, jego bezpieczeństwo i komfort. Wzmacniają nas w realizacji tej misji wartości katolickie oraz najwyższe standardy etyczne i jakościowe, którymi się kierujemy. Mamy świadomość, że jesteśmy największą i najlepszą firmą turystyczną w regionie, a także jedną z najstarszych – działamy nieprzerwanie od 1978r. Tak wielkie doświadczenie i wysokie kompetencje są u nas już tradycją, a mając tak stabilne podstawy możemy pewnie sięgać marzeniami w przyszłość.

Peter F. Drucker w swojej znakomitej książce Zarządzanie w XXI wieku zauważa, że najlepiej pracują organizacje zatrudniające ochotników, bowiem motorem działania tych ostatnich jest realizacja pewnej jasno określonej misji. Misji, czyli posłannictwa — ważnego, odpowiedzialnego zadania do spełnienia.

W naszej firmie jako misję obraliśmy nie tylko pokazywanie piękna otaczającego nas świata jako celu podróży, ale samego podróżowania jako celu samego w sobie – według najwyższych standardów bezpieczeństwa i rzetelności usług. W środowisku pracy – tworzenie atrakcyjnej i satyfakcjonującej ścieżki kariery, która pomaga naszym pracownikom realizować swoje aspiracje zawodowe i doskonalić umiejętności. Życzliwość w połączeniu z kompetentną obsługą i doświadczeniem zawodowym to u nas po prostu codzienność. Regularne podnoszenie kwalifikacji i poczucie samorealizacji przekłada się świeżość spojrzenia, znajomość aktualnych trendów i otwartość na potrzeby Klientów. Rozwój pracowników = rozwój firmy.
Pełne zrozumienie potrzeb Klientów jest przecież kluczem do stworzenia najlepszej możliwej oferty, bez kompromisów. Tym się właśnie zajmujemy!

Wizja Euro TiM
„Patrzymy na przyszłość pozytywnie bo w niej spędzimy resztę życia”
W naszej wizji jest firma, która dba o każdego człowieka indywidualnie. Zarówno Klienta jak i pracowników. Dbając o naszych Klientów na wszystkich etapach współpracy jesteśmy pewni i spokojni o ich PEŁNE ZADOWOLENIE i co za tym idzie; przyszłość naszej firmy. Wykonując swoją pracę najlepiej jak umiemy i czyniąc to z wewnętrznej potrzeby sukcesywnie umacniamy naszą pozycję na rynku, zaskakujemy innowacyjnymi rozwiązaniami i stale podnosimy jakość naszej pracy, naszych ofert. Zawsze staramy się bardzo dokładnie zrozumieć Państwa potrzeby, aby móc je w pełni zrealizować. Nowe wyzwania i radość naszych Kientów dzisiaj, są dla nas siłą napędową na jutro. Przyjmujemy na siebie odpowiedzialność, bo wiemy co robimy, mamy w tym doświadczenie, szerokie umiejętności, a kochając życie – działamy z pasją.
Pora się o tym przekonać, i już dziś zacząć prawdziwe podróżowanie!

Zespół
Euro TiM Sp. z o. o.