typ dojazdu:  Autokar
terminy:   do uzgodnienia
długość pobytu:  3 dni

cena: od 955 zł/os.

KRAKÓW, WIELICZKA I ENERGYLANDIA

PLAN WYCIECZKI

DZIEŃ 1
Spotkanie uczestników wyjazdu. Przejazd do KRAKOWA. Na własne oczy zobaczymy Rynek Główny oraz ul. Floriańskiej i Grodzkiej prowadzących wprost pod mury monumentalnego Wawelu. Udamy się do Małego Rynku miasta. Jest drugim co do wielkości placem na terenie starego Krakowa i prawdopodobnie służył celom handlowym. Przejazd do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 2
Śniadanie. Przejazd do WIELICZKI. Poznamy tajemnice ukryte głęboko pod ziemią oraz będziemy podziwiać niespotykane na powierzchni krajobrazy: solankowe jeziora i przepiękne podziemne komory, w tym niepowtarzalną Kaplicę św. Kingi. Powrót do miejsca zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3
Po śniadaniu wykwaterowanie. Przejazd do ENERGYLANDII. Jest to największy park rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji. Atrakcje parku charakteryzują się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią, podzielone są na 6 stref: Bajkolandia, strefa Familijna, strefa Ekstremalna, Water Park, Smoczy Gród, Aqualantis. Dodatkowo 28 gier i zabaw interaktywnych, 9 scen widowiskowych wraz z nowoczesnym kinem 7D oraz Moya Planetarium a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki kilkanaście dedykowanych sklepów. Wyjazd w drogę powrotną.

 

ZAPEWNIAMY:

  • przejazd komfortowym autokarem
  • ubezpieczenie NNW
  • opiekę pilota
  • 2 śniadania, 2 obiadokolacje i 2 noclegi
  • usługa przewodnika po Krakowie
  • bilety wstępu: kopalnia soli „Wieliczka” (trasa turystyczna), Energylandia

 

Biuro podróży i wynajem autokarów EURO TIM
ul. Inowrocławska 35, Bydgoszcz
tel. 52 340 41 08, kom. 723 188 150 biuro@eurotim.pl , info@eurotim.pl