typ dojazdu:  Autokar
terminy:  22-31.08.2024
długość pobytu:  10 dni

cena: 4 480 zł/os.

ŚLADAMI OJCA PIO

PLAN WYCIECZKI

DZIEŃ 1
Zbiórka uczestników. Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 2
Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd do PADWY. Wizyta w bazylice św. Antoniego z grobem i relikwiami Świętego, sanktuarium Św. Leopolda Mandića oraz spacer po placu Prato delle Valle. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 3
Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd do miejsca urodzenia św. Franciszka i św. Klary - ASYŻ. Zobaczymy Bazylikę św. Franciszka wraz z grobem Świętego. Zwiedzimy m.in. Stare Miasto, Bazylikę Św. Klary oraz Bazylikę MB Anielskiej z Porcjunkulą. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 4
Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd do LORETO. Zwiedzanie loretańskiej bazyliki z niezwykłą relikwią Domku Matki Bożej i słynącą łaskami figurą Maryi z Dzieciątkiem. Przejazd do MANOPPELLO, gdzie nawiedzimy Sanktuarium Volto Santo, w którym przechowywana jest jedna w swoim rodzaju relikwia "Prawdziwe Oblicze Chrystusa". Przejazd do LANCIANO - miejsca pierwszego cudu eucharystycznego na świecie. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 5
Po śniadaniu zwiedzamy SAN GIOVANNI ROTONDO. Msza Święta. Następnie zwiedzanie miejsc, gdzie żył i zmarł św. Ojciec Pio (grób Ojca Pio, kościół, cela, krucyfiks, konfesjonał). Udamy się do Sanktuarium św. Michała Archanioła w MONTE SANT’ANGELO. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 6
Po śniadaniu wykwaterowanie. Wyjazd do NEAPOLU, nawiedzenie grobu o.Dolindo autora modlitwy "Jezu, Ty się tym zajmij". Przejazd do POMPEJÓW - zobaczymy Bazylikę Matki Bożej Różańcowej. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 7-8
Po śniadaniu zwiedzanie chrześcijańskiego, starożytnego RZYMU. Zwiedzanie WATYKANU. Zwiedzanie m.in. Bazyliki św. Piotra, spacer: Plac Navona, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Bazylika św. Jana na Lateranie, Święte Schody. Rzym starożytny m.in.: Koloseum, Łuk Konstantyna, Forum Romanum, Plac Wenecki. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 9
Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd do Duomo di Orvieto - rzymskokatolicka katedra poświęcona Wniebowzięciu Najświętszej Maryi Panny w ORVIETO. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 10
Powrót do Polski.

 

Opieka duchowa pielgrzymki ks. Roman Sosnowski

ZAPEWNIAMY:

  • przejazd komfortowym autokarem
  • ubezpieczenia NNW, KL
  • opiekę pilota
  • zakwaterowanie: 9 x nocleg
  • wyżywienie: 9 x śniadanie, 9 x obiadokolacja

DODATKOWO PŁATNE:

  • usługi przewodników lokalnych, koszty wstępu do zwiedzanych obiektów, wjazdy do miast włoskich, opłaty komunikacji miejskiej w Rzymie, zestawy słuchawek ok. 110 €/os.
  • składki TFG i TFP – 20 zł/os.
  • dopłata do pokoju 1-os. – 200 €/os.

 

* Kolejność zwiedzania może być zmieniona


 

Biuro podróży i wynajem autokarów EURO TIM
ul. Inowrocławska 35, Bydgoszcz
tel. 52 340 41 08, kom. 723 188 150 travel@eurotim.pl