typ dojazdu:  Autokar
terminy:   do uzgodnienia
długość pobytu:  3 dni

cena: od 815 zł/os.

WROCŁAW I KATOWICE

PLAN WYCIECZKI

DZIEŃ 1
Spotkanie uczestników wyjazdu. Przejazd do WROCŁAWIA. Rozpoczniemy od wrocławskiego Starego Miasta. Zobaczymy największy targ kwiatowy we Wrocławiu – Plac Solny, Bazylikę Św. Elżbiety, Katedrę Św. Jana Chrzciciela. Czas wolny. Przejazd do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 2
Śniadanie. Przejazd do Zamku Książ. Zamek Książ wciąż skrywa niewyjaśnione historie, m.in. takie, jak hipotezy o przeznaczeniu wojennym podziemi, czy miejscu pochówku Księżnej Daisy. Poznamy nieznane historie i zapierające dech anegdoty. Przejazd do Wrocławia. Wjedziemy windą na taras widokowy w Sky Tower – najwyższym budynku mieszkalnym w Polsce. Punkt widokowy zlokalizowany jest na 49 piętrze na wysokości ponad 200 metrów w Sky Tower. Czas wolny. Powrót do miejsca zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3
Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do KATOWIC. Udamy się do Dolin Trzech Stawów – jest to park i kompleks rekreacyjno-sportowy. Zobaczymy punkt widokowy na Centrum Konferencyjnym - super miejsce, żeby odpocząć podczas zwiedzania miasta i przy okazji popodziwiać panoramę miasta. Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną.

 

ZAPEWNIAMY:

  • przejazd komfortowym autokarem
  • ubezpieczenie NNW
  • opiekę pilota
  • 2 śniadania, 2 obiadokolacje i 2 noclegi
  • usługa przewodnika po Wrocławiu, Katowicach
  • bilety wstępu: Zamek Książ, Sky Tower

 

Biuro podróży i wynajem autokarów EURO TIM
ul. Inowrocławska 35, Bydgoszcz
tel. 52 340 41 08, kom. 723 188 150 biuro@eurotim.pl , info@eurotim.pl